Umów wizytę telefonicznie

Otwarcie kliniki enel-sport w Łodzi

Autor: Redakcja enel-sport
Data publikacji: 22.01.2017

Po pierwszym roku działalności i dużym sukcesie na rynku warszawskim klinika medycyny sportowej enel-sport otworzyła swoją pierwszą placówkę poza stolicą. Od stycznia br. dostęp do wyspecjalizowanej kadry, sprzętu na światowym poziomie oraz najwyższych standardów opieki nad pacjentem będą mieli także mieszkańcy Łodzi.

Od początku istnienia firmy zakładaliśmy, że oddziały enel-sportu będą działać na terenie całej Polski. Rok funkcjonowania na rynku warszawskim potwierdził, że zapotrzebowanie na nasze usługi jest duże, a wysokie standardy pracy kadry oraz nowoczesne sprzęty są potrzebne nie tylko w stolicy. Łódź jest pierwszym miastem, w którym uruchomiliśmy zamiejscowy oddział, ale pracujemy już nad kolejnymi lokalizacjami. Chcemy wykorzystać naszą wiedzę i doświadczenie, aby pomagać pacjentom w całym kraju – mówi Jacek Rozwadowski, wiceprezes zarządu enel-med S.A.

Rozwój enel-sport nie byłby możliwy bez nowych osób – specjalistów, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem wynoszą firmę na coraz wyższy poziom działania. Od nowego roku takim wsparciem jest dla nas Remigiusz Rzepka. Do jego kompetencji należy szkolenie personelu oraz doskonalenie standardów fizjoterapeutycznych w placówkach enel-sportu. Zapoczątkuje także współpracę z placówkami dydaktyczno-naukowymi. Nowy rok postawił przed nami nowe wyzwanie. Wierzę, że mając w zespole najlepszych specjalistów, możemy zapewnić naszym pacjentom najwyższy poziom opieki – dodaje.

Łódzka klinika enel-sport jest zlokalizowana w centrum handlowym Manufaktura, sąsiaduje więc z przychodnią enel-med. Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00–21:00 oraz w soboty 8:00–15:00.

Oddział w Łodzi ma powierzchnię 300 m2. Oferuje usługi z zakresu rehabilitacji oraz konsultacji ortopedycznych. Świadczy również usługi z zakresu dietetyki sportowej, psychologii sportu, kardiologii sportu, USG ortopedycznego oraz ergospirometrii.

Na liście oferowanych usług znajdują się ponadto rehabilitacja dorosłych i dzieci, konsultacje fizjoterapeutyczne, instruktaż treningowy, masaż sportowy, diagnostyka funkcjonalna podstawowa, diagnostyka funkcjonalna rozszerzona, kinesiotaping czy krioterapia.