Umów wizytę telefonicznie

enel-sport Łódź Manufaktura

Manufaktura Łódź, ul. Drewnowska 58
Godziny przyjęć:poniedziałek – piątek 7.00 – 20.00
sobota – 8.00 – 13.00

Do oddziału prowadzą dwa wejścia:

 • od ulicy Drewnowskiej - naprzeciwko myjni samochodowej; wejście klatką schodową wspólną z Teatrem Małym lub wjazd windą

 • od strony rynku Manufaktury - po prawej stronie restauracji Bierhalle (wjazd windą po prawej stronie od wejścia)

Enel-Sport Łódź Manufaktura

Szukasz najlepszego rehabilitanta, ortopedy lub fizjoterapeuty w Łodzi? W Enel-Sport Łódź Manufaktura pracują wyjątkowi specjaliści. Dzięki ogromnemu doświadczeniu w pracy ze sportowcami – czyli szczególnie wymagającymi pacjentami – są oni w stanie postawić trafną diagnozę i zaproponować optymalną metodę leczenia. Wyspecjalizowany personel enel-sport Łódź opiekuje się dziećmi i dorosłymi, osobami uprawiającymi sport zawodowo i rekreacyjnie, a także wszystkimi, którzy po prostu potrzebują profesjonalnej opieki medycznej.

W naszej ofercie znajdują się: rehabilitacja, profesjonalna opieka fizjoterapeutów, a także konsultacje lekarzy i specjalistów, takich jak:

 • kardiolog sportowy,
 • ortopeda sportowy,
 • ortopeda sportowy dziecięcy,
 • dietetyk sportowy,
 • dietetyk sportowy dziecięcy,
 • neurochirurg
 • dermatolog
 • ultrasonografia
 • lekarz medycyny sportowej

Rehabilitacja Łódź – skuteczny powrót do formy po kontuzji

Sport wyczynowy stawia przed zawodnikami coraz większe wyzwania. Dążenie do jak najlepszych wyników, rosnące oczekiwania – to wszystko może prowadzić do kontuzji. Mowa nie tylko o urazach nabytych bezpośrednio na bieżni, ringu czy boisku, ale też wynikających z dużego obciążenia treningowego. Wielu sportowców spędza bowiem na ćwiczeniach coraz więcej godzin i zapomina o odpowiednim odpoczynku. Jego brak może jednak prowadzić do bardzo dużego obciążenia układu szkieletowo-mięśniowego. W efekcie powstają zmiany zwyrodnieniowe, zdarzają się także naderwania mięśni czy bóle kręgosłupa. Skutecznym rozwiązaniem tych problemów jest rehabilitacja, czyli wiele działań fizyko- i fizjoterapeutycznych. Mają one na celu przywrócenie pacjentowi pełnej sprawności i komfortu ruchu.

Zabiegi w enel-med to najwyższy poziom rehabilitacji w Łodzi. Nasi specjaliści potrafią pokierować leczeniem tak, aby odpowiadało ono potrzebom sportowców i pomagało im jak najszybciej wrócić do formy sprzed urazu. Ich zadaniem jest także pomoc w utrzymaniu organizmu zawodnika w pełnej sprawności, jego szybka regeneracja i odnowa.

Ortopeda Łódź – leczenie urazów sportowca zawodowego i amatora

Ortopedia jest dziedziną medycyny, która zajmuje się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem urazów i chorób narządu ruchu. Konsultacja z ortopedą w Łodzi jest więc przydatna zarówno dla sportowców, jak i dla osób mniej aktywnych fizycznie. Szczególnego wyspecjalizowania wymaga jednak kwestia opieki nad sportowcami. Mają oni zwykle konkretniejsze oczekiwania: chcą odzyskać pełną sprawność i zobaczyć efekt w możliwie najkrótszym czasie. Specjaliści Enel-Med wychodzą tym oczekiwaniom naprzeciw. Nasi lekarze posiadają szeroką wiedzę i doświadczenie, które pozwala na skuteczną diagnostykę i leczenie wszystkich typów schorzeń układu ruchu nabytych podczas uprawiania różnych dyscyplin sportowych.

Naszym pacjentom proponujemy także konsultacje z zakresu ortopedii dziecięcej. Lekarz tej specjalności powinien obejrzeć noworodka już w pierwszym miesiącu życia. To pozwoli na wczesne wykrycie ewentualnych nieprawidłowości w rozwoju szkieletu, mięśni i stawów oraz ich efektywne leczenie. Starsze dzieci, które wciąż rosną, częściej potrzebują natomiast specyficznej opieki związanej z leczeniem urazów, a także chorób kręgosłupa, układu ruchu i wad postawy.

Fizjoterapeuta Łódź – pomoc w treningach i w codziennym życiu

Fizjoterapia to kolejna dziedzina, w której specjaliści Enel-Med pomagają osobom o różnym stopniu zaangażowania w uprawianie aktywności fizycznej. Naszą codziennością są jednak zabiegi dostosowane do potrzeb sportowców. Całokształt działań związanych z fizjoterapią jest nastawiony na wspomaganie efektywności i bezpieczeństwa treningów, optymalizację osiągnięć sportowych, polepszenie regeneracji powysiłkowej oraz przygotowanie ciała do wysiłku bezpośrednio przed zawodami. Za najważniejszą rolę fizjoterapeuty można jednak uznać zapobieganie ewentualnym urazom, które mogłyby wymagać dłuższego wykluczenia sportowca ze startów w zawodach itp.

Jeśli na co dzień jesteś aktywny fizycznie i szukasz fizjoterapeuty w Łodzi, skorzystaj z naszych usług. Wiemy, że kluczowym aspektem w fizjoterapii sportowców jest zachowanie szczególnej ostrożności – ze względu na indywidualny wzorzec ruchu, na który zawodnik pracuje przez całą karierę. Dlatego też tak ważny jest wybór lekarza, który umie wyjść naprzeciw potrzebom zawodników różnych dyscyplin.

Nasi lekarze

Zespół medyczny Enel-Sport Łódź Manufaktura tworzą wybitni specjaliści z całej Polski: lekarze, rehabilitanci i operatorzy, specjaliści cenieni w kraju i za granicą.

DermatologiaDermatologia dziecięca
OrtopediaOrtopedia sportowaUltrasonografia
NeurochirurgiaNeurochirurgia dziecięca
OrtopediaOrtopedia sportowa
FizjoterapiaRehabilitacjaRehabilitacja dzieci i młodzieżyRehabilitacja neurologicznaRehabilitacja stomatologiczna
FizjoterapiaRehabilitacjaRehabilitacja dzieci i młodzieży
Diagnostyka funkcjonalnaFizjoterapiaRehabilitacjaRehabilitacja kręgosłupaTrening motoryczny
FizjoterapiaRehabilitacjaRehabilitacja dzieci i młodzieżyRehabilitacja neurologiczna dzieci
OrtopediaRehabilitacjaRehabilitacja kręgosłupaRehabilitacja pooperacyjna
FizjoterapiaRehabilitacjaRehabilitacja dzieci i młodzieży
FizjoterapiaRehabilitacjaRehabilitacja dzieci i młodzieżyRehabilitacja stomatologiczna
Fizjoterapia

Formularz kontaktowy

 

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, opowiemy o szczegółach oferty i umówimy Cię na wizytę.