Pacjenci enel-sport

Umów wizytę telefonicznie
Marcin Lewandowski
lekkoatleta
Ocena: 5/5

Brązowy medalista MŚ na dystansie 1500 metrów, mistrz Europy na dystansie 800 metrów. W ramach przygotowań do Igrzysk Olimpijskich w Tokio przechodził w enel-sport badania funkcjonalne i laboratoryjne, a także zabiegi fizykoterapii.

Andrzej Bargiel
narciarz
Ocena: 5/5

Pierwszy człowiek w historii, który zjechał na nartach z wierzchołków K2 oraz Broad Peak. W ramach przygotowań do wyprawy przeszedł gruntowne badania i szereg testów funkcjonalnych. Enel-sport był partnerem medycznym wyprawy na K2.

Fabian Drzyzga
siatkarz
Ocena: 5/5

Dwukrotny mistrz świata w siatkówce (2014, 2018), występujący na pozycji rozgrywającego. Przed wyjazdem na Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro przechodził w enel-sport rehabilitację kontuzjowanego kolana.

Cezary Pazura
aktor
Ocena: 5/5

Od ponad dwudziestu lat jeden z najpopularniejszych aktorów i artystów kabaretowych w Polsce. W 2018 roku przechodził rehabilitację w enel-sport.

Katarzyna Skowrońska
siatkarka
Ocena: 5/5

Dwukrotna mistrzyni Europy (2003, 2005) w siatkówce, występująca na pozycji atakującej. W 2017 roku przeszła w Szpitalu Centrum rekonstrukcję więzadeł krzyżowych w kolanie, następnie poddała się rehabilitacji w enel-sport.

Artur Boruc
piłkarz
Ocena: 5/5

65-krotny reprezentant Polski w piłce nożnej, uczestnik mistrzostw świata w 2006 oraz mistrzostw Europy w 2008 i 2016 roku. Przed tym ostatnim turniejem przechodził konsultacje w enel-sport.