Umów wizytę telefonicznie

Teleporady w
enel-sport

 

Autor: Redakcja enel-sport
Data publikacji: 27.03.2020

W związku z epidemią koronawirusa, wychodzimy naprzeciw potrzebom pacjentów enel-sport. Od teraz nasi specjaliści będą dostępni dla Państwa także bez konieczności wychodzenia z domu – w formie telekonsultacji medycznych. Na początek dotyczy to lekarzy czterech specjalności.

Już teraz pacjenci enel-sport mogą zapisywać się na teleporady ortopedy, teleporady kardiologa, teleporady neurochirurga i teleporady fizjoterapeuty przeprowadzane przez naszych specjalistów. W ten sposób gwarantujemy Państwu zarówno kontynuację rozpoczętego leczenia, jak i możliwość reagowania na problemy zdrowotne, które pojawiły się w ostatnim czasie.

Teleporady są pełnoprawnymi konsultacjami medycznymi. W ten sposób nasi specjaliści są w stanie ocenić aktualny stan zdrowia lub przebieg leczenia, przeanalizować badania obrazowe czy w końcu zalecić kolejne kroki terapii. W trakcie telekonsultacji medycznej mają Państwo możliwość uzyskania e-recepty i/lub e-zwolnienia lekarskiego.

teleporada kardiolog enel-sport  teleporada neurochirurg enel-sport  teleporada ortopeda enel-sport

teleporada fizjoterapeuty

Kliknij na wybraną telepordę, zostaniesz przeniesiony do e-sklepu gdzie umówisz teleporadę w pięciu prostych krokach:

  1. Wybierz usługę.
  2. Dokonaj płatności przez PayU.
  3. Otrzymasz kod weryfikacyjny na podany adres e-mail.
  4. Zadzwoń na infolinię enel-sport 22 161 16 16 w celu umówienia daty teleporady. Będziesz poproszony o podanie kodu weryfikacyjnego, który dostałeś na adres e-mail.
  5. W umówionym terminie lekarz skontaktuje się z Tobą telefonicznie.