Umów wizytę telefonicznie

Specjalne odwiedziny w enel-sport

Autor: Redakcja enel-sport
Data publikacji: 16.01.2019

We wtorek, 15.01.2019 r. zaproszeni do enel-sport dziennikarze mieli niepowtarzalną okazję poczuć się jak czołowi sportowcy. Klinika ortopedii i rehabilitacji zorganizowała dla nich spotkanie, podczas którego mogli przejść specjalistyczne badania i poddać się próbie wysiłkowej.

Spotkanie odbyło się w siedzibie kliniki mieszczącej się przy ul. Łazienkowska 3 w Warszawie. Podczas spotkania redaktorzy mogli nie tylko zbadać swój organizm, ale też skonsultować się z wybitnymi specjalistami z zakresu medycyny sportowej- dr Jackiem Jaroszewskim – dyrektorem medycznym enel-sport, lekarzem reprezentacji Polski, dr Marcinem Wojtaszkiem – ortopedą, dr hab. n. med. Markiem Postułą – kardiologiem, dr Andrzejem Folgą – kardiologiem a także fizjoterapeutami: Mateuszem Oszustem i Dominikiem Dyhdalewiczem. Dzięki konsultacjom poznali swoją kondycję i stan zdrowia, ale też zyskali unikalne doświadczenie.

Goście z redakcji m.in. Men’s Health, Runners czy Przeglądu Sportowego wysłuchali także wykładu pt. „Nowoczesne kierunki i technologie w fizjoterapii, profilaktyce urazów i sporcie”, który miał okazję przedstawić Mateusz Oszust.