Umów wizytę telefonicznie

Specjaliści enel-sport na piłkarskim Euro

Autor: Redakcja enel-sport
Data publikacji: 09.06.2021

Trzech specjalistów enel-sport, pracujących na co dzień z Pacjentami w stołecznym oddziale przy Łazienkowskiej, znalazło się w sztabie piłkarskiej reprezentacji Polski na tegoroczne mistrzostwa Europy. To dla nas wielki powód do dumy!

Lekarzem piłkarskiej reprezentacji Polski jest kierownik medyczny enel-sport Jacek Jaroszewski. Tę funkcję pełni, z przerwą, od 2008 roku. W tym czasie współpracował z kilkoma selekcjonerami: Leo Beenhakkerem, Waldemarem Fornalikiem, Adamem Nawałką, Jerzym Brzęczkiem, a obecnie z Paulo Sousą. Razem z reprezentacją Polski był na Euro 2016 i mundialu 2018.

W sztabie medycznym biało-czerwonych znajduje się też dwóch fizjoterapeutów enel-sport: Marcin Bator i Adam Kurek. Dla obu to będzie debiut w seniorskiej imprezie tej rangi. Kurek współpracował już z pierwszą reprezentacją w czasie kadencji Jerzego Brzęczka, z kolei Bator był dotąd fizjoterapeutą młodzieżowych reprezentacji. Obaj mają też wieloletnie doświadczenie w pracy z piłkarzami Legii Warszawa.

Cała trójka od ponad dwóch tygodni przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski. W poniedziałek, w Sankt Petersburgu, wezmą udział w meczu ze Słowacją. Następnie biało-czerwonych czekają turniejowe mecze z Hiszpanią i Szwecją.

Trzymając kciuki za biało-czerwonych, specjalistom enel-sport życzymy…jak najmniej pracy w trakcie turnieju.

 

Fot. Piotr Kucza / FotoPyK