Umów wizytę telefonicznie

Remigiusz Rzepka z Enel-Sport na Ogólnopolskiej Konferencji Trenerów PZPN

Autor: Redakcja enel-sport
Data publikacji: 24.11.2018

Dr Remigiusz Rzepka – zastępca dyrektora medycznego ds. rehabilitacji w ENEL-SPORT i trener przygotowania fizycznego reprezentacji Polski – wystąpił na Ogólnopolskiej Konferencji Trenerów PZPN, która odbyła się w dniach 22–23 lipca w Łodzi.

Specjalista z ENEL-SPORT przekazał swoją wiedzę uczestnikom konferencji podczas dwóch wystąpień. Pierwszego dnia zjazdu, w niedzielę, dr Remigiusz Rzepka zapoznał trenerów z prezentacją multimedialną pt. „Jak przygotować zawodnika do intensywnych obciążeń”. Drugiego dnia konferencji poprowadził natomiast grupowe zajęcia praktyczne wraz z pokazem ćwiczeń w obszarze kształtowania wytrzymałości. Tematem tego spotkania był „Monitoring obciążenia o różnej intensywności w zintegrowanym treningu techniczno-taktycznym”. Po zakończeniu poniedziałkowego wystąpienia była również okazja do porozmawiania ze specjalistą i zadania mu pytań dotyczących poruszonych zagadnień.

Dr Remigiusz Rzepka jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach z tytułem magistra z rehabilitacji oraz Uniwersytetu Medycznego w Łodzi z tytułem doktora nauk medycznych w obszarze fizjoterapii. Specjalista posiada bogate doświadczenie w zakresie oceny fizjoterapeutycznej, funkcjonalnej i motorycznej sportowców, m.in. reprezentacji narodowej w koszykówce, siatkówce, futsalu, piłce nożnej oraz drużyn ekstraklasy.