Umów wizytę telefonicznie

Klinika Ortopedii i Rehabilitacji Enel-Sport z kampanią „NIC CIĘ NIE POKONA” z udziałem Andrzeja Bargiela

Autor: Redakcja enel-sport
Data publikacji: 01.09.2017

1 września wystartowała kampania społeczna Kliniki Ortopedii i Rehabilitacji Enel-Sport promowana hasłem „NIC CIĘ NIE POKONA”. Akcja ma na celu podkreślenie sportowego charakteru Kliniki oraz zaprezentowanie szerokiego spektrum usług świadczonych przez Enel-Sport na rzecz aktywnych fizycznie pacjentów. Twarzą kampanii został Andrzej Bargiel, wybitny polski narciarz i himalaista, którego pasją jest zdobywanie najwyższych szczytów na świecie i zjazd z nich na nartach.

Kampania „NIC CIĘ NIE POKONA” jest skierowana do wszystkich Polaków, niezależnie od tego, czy jest to pacjent po operacji, amator sportu czy też profesjonalny sportowiec.

– W Enel-Sport chcemy pokazać, że dzięki naszym specjalistom ból nikogo nie pokona, kontuzje nie spowodują zaprzepaszczenia sportowych marzeń, a profilaktyka i dobre przygotowanie to bardzo ważne aspekty przy aktywnym trybie życia. Dbaliśmy o zdrowie Andrzeja Bargiela podczas jego najniebezpieczniejszych wypraw. Było to dla nas ogromne wyzwanie, ponieważ zadania, jakich się podjął, były skrajnie ambitne. Swoją postawą Andrzej zasłużył na szacunek. Realizując swoje cele, pokazał, że nie można przedkładać ambicji ponad zdrowie, zarówno swoje, jak i ekipy. Decydując się na współpracę z Andrzejem, chcieliśmy pokazać, że zarówno w przypadku niebezpiecznych ścian ośmiotysięczników, jak i osiedlowego boiska, dzięki klinice Enel-Sport wiesz, że nic Cię nie pokona. Andrzej Bargiel dokonuje rzeczy niemożliwych i unikatowych w skali globalnej z wrodzoną skromnością i mądrością. Enel-Sport to opiekun medyczny odpowiedzialnych sportowców – mówi Jacek Rozwadowski, Wiceprezes Grupy ENEL-MED, właściciel marki Enel-Sport.

– To dla mnie duże wyróżnienie, że klinika Enel-Sport wybrała mnie jako osobę reprezentującą swoją nową kampanię. Współpracowaliśmy podczas moich przygotowań do poprzednich wypraw i mogę śmiało powiedzieć, że kadrę Enel-Sport tworzą najlepsi specjaliści w kraju. Kampania „NIC CIĘ NIE POKONA” ma pokazać, że dzięki pomocy profesjonalistów z Enel-Sport nie trzeba rezygnować ze swoich marzeń i pasji – mówi Andrzej Bargiel.

Nowe hasło kampanii ma nawiązywać do sportowego ducha kliniki Enel-Sport, która od początku swojej działalności stawia na najwyższą jakość świadczonych usług. Zespół lekarzy stanowią wybitni specjaliści z dziedziny ortopedii i rehabilitacji, co zapewnia pacjentom wykwalifikowaną opiekę na światowym poziomie.

Zmianom wizerunkowym towarzyszyć będzie również promocja w mediach społecznościowych oraz kampania outdoorowa w Warszawie gdzie Enel-Sport ma dwie placówki, oraz w Łodzi, gdzie w styczniu tego roku powstał oddział w Manufakturze. Dodatkowe informacje będzie można znaleźć na stronach enelsport.pl oraz na enel.pl/enelzdrowie/. Za realizację kampanii odpowiedzialna jest agencja reklamowa San Markos.

Andrzej Bargiel – wybitny polski narciarz, wielokrotny mistrz polski w skialpiniźmie. Twórca projektu Hic Sunt Leones, zakładającego zjazd na nartach z najwyższych gór świata. Jako pierwszy pokonał w ten sposób m.in. Broad Peak. Łącznie zjechał z 3 ośmiotysięczników – Shishapangma, Manaslu i Broad Peak. Bargiel pobił również rekord w zdobyciu Śnieżnej Pantery (pięć siedmiotysięczników byłego Związku Radzieckiego). Wspinaczka i zjazd ze wszystkich pięciu szczytów zajęły mu tylko 30 dni.