enel-sport składa życzenia
Drodzy Pacjenci,
w te Święta życzymy Wam zdrowia, które nie potrzebuje przerw na leczenie, kondycji, która pozwoli dotrzymać kroku najmłodszym podczas świątecznych spacerów i apetytu… na aktywność fizyczną po mazurkach i żurku!
Niech każda chwila spędzona z bliskimi dodaje Wam energii, a wiosenna pogoda zachęca do ruchu — na rowerze, spacerze czy boisku. Życzymy też, by każdy sportowy plan miał happy end bez kontuzji, a jeśli już coś się przydarzy — pamiętajcie, że w Enel-Sport zawsze czekamy, gotowi pomóc wrócić do formy.
Wesołych, aktywnych i pogodnych Świąt życzy
Zespół Enel-Sport 🐰💪


