Umów wizytę telefonicznie

Jak zapisać się na wizytę przedoperacyjną i umówić termin zabiegu?

 

Ustalenie terminu zabiegu

 

Jeśli jesteś zainteresowany zabiegiem operacyjnym w szpitalu enel-med, zapisz się na konsultację przedoperacyjną do wybranego lekarza operatora.

Aby umówić konsultację przedoperacyjną, skontaktuj się z naszym Call Center, wypełnij formularz dostępny online, zarezerwuj wizytę online lub zgłoś się osobiście do Recepcji Szpitala – nasi konsultanci pomogą w wyborze odpowiedniego lekarza operatora i zaproponują termin konsultacji.

Podczas konsultacji przedoperacyjnej lekarz operator omówi z Tobą szczegółowo zabieg, wskaże, jakie badania laboratoryjne lub obrazowe należy wykonać przed zabiegiem.

Po wizycie konsultacyjnej zgłoś się do Recepcji Szpitala – dedykowany Opiekun Pacjenta przygotuje dla Ciebie odpowiednio dobraną ofertę na leczenie operacyjne, wyjaśni proces przygotowania do zabiegu i umówi Cię na konsultację anestezjologiczną.

Po kwalifikacji anestezjologicznej zostanie potwierdzony termin przyjęcia do Oddziału Szpitala. W tym momencie podpiszesz też umowę na leczenie szpitalne.

W dniu poprzedzającym zabieg Opiekun Pacjenta telefonicznie potwierdzi godzinę przyjęcia do Oddziału Szpitala.

Przed przyjęciem do szpitala

Płatności za zabieg możesz dokonać w następujący sposób:

  • Przelewem na wskazany w umowie numer konta najpóźniej na 3 dni przed planowanym terminem przyjęcia (pamiętaj, aby podczas przyjęcia do szpitala mieć przy sobie wydruk z potwierdzeniem płatności),
  • gotówką bądź kartą płatniczą najpóźniej w chwili przyjęcia do szpitala,
  • pamiętaj, aby w dniu przyjęcia do szpitala zabrać ze sobą dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość, a także oryginały zleconych przez lekarza wyników badań laboratoryjnych i obrazowych.

Po zabiegu

Pamiętaj, że przestrzeganie zaleceń pooperacyjnych ma duże znaczenie dla uzyskania optymalnego efektu leczenia. Skorzystaj z bezpłatnej wizyty pooperacyjnej, która przysługuje Ci w ramach wykonanego zabiegu. Ponieważ szczególnie istotnym warunkiem powodzenia leczenia jest często rehabilitacja pooperacyjna, przygotowaliśmy dla naszych pacjentów zniżki na rehabilitację pooperacyjną – o szczegóły zapytaj w Recepcji Szpitala w dniu wypisu.