Umów wizytę telefonicznie

Bezpieczeństwo i standardy

Jakość i bezpieczeństwo usług medycznych to nasz priorytet, o czym mogą świadczyć liczne wyróżnienia i certyfikaty. W Centrum Medycznym ENEL-MED obowiązuje system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001. Posiadany nieprzerwanie od 2004 r. certyfikat ISO 9001 obejmuje wszystkie usługi medyczne świadczone przez Centrum Medyczne ENEL-MED i jest potwierdzeniem wysokiej jakości obsługi pacjentów i dbałości o ich satysfakcję.

Dla wielu pacjentów sama wizyta w szpitalu jest stresującym doświadczeniem, dlatego ze szczególną uwagą dbamy o komfort i bezpieczeństwo pobytu w naszych szpitalach. Uważamy, że zrozumienie przebiegu leczenia przez pacjenta jest ważnym elementem powodzenia terapii, dlatego nasz personel stara się przekazywać kompleksowe i zrozumiałe informacje na każdym etapie leczenia. Stosujemy metody leczenia bólu dopasowane do dolegliwości pacjenta.

Dbamy o bezpieczeństwo świadczonych usług szpitalnych – prowadzimy ścisły nadzór nad zakażeniami, korzystamy ze sprzętu medycznego najwyższej jakości, a nasze szpitale posiadają systemy zabezpieczenia awaryjnego. Poddajemy regularnej ocenie naszych pracowników i prowadzimy ocenę opinii pacjentów, a uzyskane informacje wykorzystujemy do ciągłej poprawy pracy naszych szpitali.