Book an appointment by phone

Powrót do szkoły, powrót do sportu

Author: Redakcja enel-sport
Time posted: 01.09.2020

W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego, enel-sport w Warszawie i Łodzi wraca z ofertą badań medycyny sportowej dla dzieci i młodzieży. W specjalnym pakiecie znajdą Państwo wszystkie usługi potrzebne, do uzyskania zaświadczenia, wymaganego w klasach i klubach sportowych.

 

Powrót do szkoły często oznacza także powrót do sportu, uprawianego przez najmłodszych. Przed rozpoczęciem aktywności sportowej warto jednak sprawdzić stan ich organizmu. Właśnie dlatego kliniki enel-sport wracają jesienią z kompleksową ofertą badań medycyny sportowej.

W skład pakietu, przeznaczonego dla najmłodszych, wchodzą:

  • badania laboratoryjne – morfologia z rozmazem, glukoza, badanie moczu
  • badania diagnostyczne – EKG spoczynkowe
  • konsultacja z lekarzem medycyny sportowej

Wizyta kończy się wydaniem zaświadczenia o zdolności do uprawiania sportu, wymaganego w klasach i klubach sportowych oraz na większości amatorskich zawodów sportowych w Polsce i Europie.

Skorzystaj z pakietu medycyny sportowej >>

Pakiet medycyny sportowej to jednak tylko początek bezpiecznych treningów Państwa dzieci. Jeśli ich aktywność sportowa wykracza poza zwykłe zajęcia wychowania fizycznego, warto zainteresować się Akademią Treningu Motorycznego enel-sport. Na jesień 2020 szczególnie polecamy:

  • indywidualną ocenę motoryczną OPTIMUM – czyli ocenę wybranych zdolności motorycznych, specyficznych dla danej dyscypliny:  m.in. szybkości na różnych dystansach, skoczności, zwinności, szybkości reakcji czy koordynacji. Po 120-minutowych zajęciach, trener motoryczny przygotuje na ich podstawie założenia treningowe. Cena od 220 zł;
  • trening motoryczny – zajęcia mające na celu poprawę formy sportowej, pomagające w osiąganiu lepszych wyników. Trening motoryczny to 60-minutowe spotkanie, w trakcie którego skupiamy się na poprawie takich cech, jak: szybkość, siła, zwinność, gibkość, skoczność, stabilność, koordynacja, co przekłada się na korzyści w uprawianej dyscyplinie sportu. Cena od 95 zł

Przeczytaj więcej tutaj >>

Zapytaj o ofertę związaną z powrotem do szkoły w recepcjach oddziałów enel-sport w Warszawie lub Łodzi.