Umów wizytę telefonicznie

Prof. dr hab. n. med.
Przemysław Kunert

Dyskopatia lędźwiowaNeurochirurgiaStabilizacja kręgosłupa
enel-sport Łazienkowska, ul. Łazienkowska 3Szpital Centrum al. Solidarności 128, Warszawa

Prof. dr hab. n. med. Przemysław Kunert jest neurochirurgiem przyjmującym w enel-sport Łazienkowska, przy ulicy Łazienkowskiej 3 w Warszawie.

Przemysław Kunert jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w chirurgii kręgosłupa, leczeniu operacyjnym jamistości rdzenia i zespołu Chiaru, zespoleniach nerwu twarzowego, leczeniu tętniaków i naczyniaków mózgu, chirurgii podstawy czaszki i leczeniu wodogłowia. Przeprowadza również operacje w Szpitalu Centrum w Warszawie.

W trakcie swojej praktyki lekarskiej odbył staż w Departamencie Neurochirurgii Szpitala Klinicznego w Berlinie (2017) – jednej z największych tego typu placówek w Europie. Ukończył szereg prestiżowych kursów, m.in. Traumatic Brain Injury w Budapeszcie (1998), Optimised resection of gliomas w Dusseldorfie (2008),  O-arm® Intraoperative Imaging Symposium w Lipsku (2009), Surgical Approaches to the Skull Base.  PASE Learning Center, Saint Louis University, School of Medicine oraz Microsurgery of Aneurysms: Recent Advances. PASE Learning Center, Saint Louis University, School of Medicine.  w St. Louis (2011, 2012), International Hands-on Dissection Course: Surgery of Cerebello-Pontine Angle Tumors w Mediolanie (2011) czy 5th Annual World Course in Advanced Techniques in Neurosurgical Oncology w Londynie (2016).

Dr hab. n. med. Przemysław Kunert odbył także staż w Katedrze i Klinice Ortopedii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Zakopanem w zakresie neuroortopedii (2010). Jest absolwentem Polskiej Szkoły Neurochirurgii (m.in. kursy „Choroby Naczyniowe Układu Nerwowego”, „Neuroonkologia”, czy „Urazy czaszkowo-mózgowe. Neurochirurgia dziecięca”), ukończył Międzynarodowy Kurs Neurootochirurgii i Chirurgii Podstawy Czaszki w Kajetanach (2008), brał udział w konferencjach Endoskopia Diagnostyczna i Operacyjna Guzów Podstawy Czaszki w Katowicach (2006) i Biotechnologia w chirurgii kręgosłupa w Katowicach (2014).

Pełni funkcję zastępcy kierownika Kliniki Neurochirurgii WUM, mazowieckiego konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie neurochirurgii i sekretarza Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów.

Przyjmuję pacjentów w językach polskim i angielskim.